Локации
Tartu loodusmaja
Tartu loodusmaja (Sihtasutus Tartu Keskkonnahariduse Keskus) tegeleb keskkonnahariduse lõimimisega igapäevasesse ellu ja õppekavadesse. Innustame märkama ja väärtustama loodust enda ümber. Anname edasi teadmisi, millesse usume, ja oskusi, mida peame vajalikuks jätkusuutlikuks arenguks.
Tartu linnalooduse avastusrada kesklinnas
3.8
Автор: Maris Mägi
Добавлено: 06.04.2016
Целевая группа: III kooliaste
Среднее время прохождения: 2 tundi 41 minutit
 
Selle rajaga kutsuvad Tartu loodusmaja ja Keskkonnaamet tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. Peagi Sinu ees avanev avastusrada on loodud Tartu põnevate paikade ja looduse lähemaks tundma õppimiseks. Rajal on 13 kontrollpunkti ning rada on läbitav umbes 1,5 tunniga. Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju!

Kaardil on mängija tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“.

Loodame, et raja läbinuna oled midagi uut ja põnevat oma kodulinna kohta teada saanud või märganud midagi sellist, mida muidu tähele ei pane.
Niisiis - pane selga ilmale vastav riietus ja võta kaasa hea tuju. Toredat avastamist!

Контакт
Maris Mägi, 5152884, maris.magi@teec.ee Tehniline tugi: Liisi Mäeumbaed, 56945943

 
kaart
 
Linnalooduse rada Tartu külastajale
3.7
Автор: Maris Mägi
Добавлено: 18.04.2016
Целевая группа: Gümnaasium
Среднее время прохождения: 1 tund 32 minutit
 
Avastusrada Tartu külastajale
 
kaart
 
Tartu loodusmaja pargirada
3.9
Автор: Ad min
Добавлено: 27.02.2015
Целевая группа: II kooliaste
Среднее время прохождения: 36 minutit
 
Raja läbimiseks on vaja: mobiilne nutiseade, ilmastikule vastav riietus, Nutiseadmesse on eelinstalleeritud aplikatsioonid: luup ja distantsimõõtja. Rada on suhteliselt lühike ning ei välja loodusmaja pargi territooriumilt.
 
kaart
 

На этой странице тропы образовательных центров окружающей среды. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.