Tartu Ülikooli muuseum
Avasta keskaegne toomkirik
3.7
Autor: Annika Pindis
Lisatud: 04.06.2017
целевая группа: III kooliaste
Средлнее время прохождения: 24 minutit
 
Raja läbimiseks vajamineva tehnilised andmed: avastusrada.ee pakutavate radade läbimiseks on vajalik mobiiltelefon või tahvelarvuti, mis kasutab minimaalselt operatsioonisüsteemi iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Lisaks on vajalik mobiilse interneti ühendus vähemalt 3G kiirusel ning telefonis sisselülitatud GPS-moodul.

Avastusrada „Avasta keskaegne toomkirik“ kulgeb ümber katedraali ning sisaldab endas küsimusi, mis seovad omavahel teadmised nii ajaloost kui keskkonnast. Raja läbimiseks on vaja kaasaegset nutiseadet (telefoni või tahvelarvutit), mis peab olema laetud. Lisaks on vajalik internetiühendus ning brauserina tuleks eelistada Mozilla firefoxi. Kokku tuleb läbida 14 kontrollpunkti mis kulgevad ümber toomkiriku. Rada on läbitav 30 minutiga (oleneb muidugi vastustele kuluvast ajast ja liikumiskiirusest). Mängija on tähistatud rajal rohelise täpikesena ja punktid on tähistatud punasega. Kui mäng katkeb, tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused ei ole vahepeal kaotsi läinud ja mängu saab jätkata sealt, kust ta parasjagu pooleli jäi. Mängima saab hakata ka n.ö keskelt pihta hakates – läbitud punktid on tähistatud halliga Kui soovitakse mängu varem lõpetada, enne kui kõik punktid on läbitud, tuleb vajutada ikoonil „Lõpeta mäng“.  Viimases punktis tuleb vajutada ikooni „Edasi“, seejärel laekub teade, et olete mängu läbinud. 

Lõbusat keskaegse maailma avastamist soovib Tartu Ülikooli muuseum!


Контакт
annika.pindis@ut.ee

 
kaart
 

На этой странице тропы образовательных центров окружающей среды. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.