Локации
Keskkonnaamet Lahemaa rahvuspargi keskus
Lahemaa rahvuspargi looduskeskus asub Lääne-Virumaal, Vihula vallas, Palmse külas. Pakutavad võimalused: Saada asjatundlikku infot Lahemaa rahvuspargi matkaradade, telkimisplatside, lõkkekohtade, vaatamisväärsuste jms kohta; Tutvuda erinevate rahvusparki tutvustavate infomaterjalidega ja vajadusel neid kaasa osta
Liigu ja õpi avastusrajal! 2019
Автор: Kerli Kõue
Добавлено: 09.04.2019
Целевая группа: Muu
 
Rakvere liigu ja õpi Avastusrajal 2019 raja läbimiseks kulub 1-1,5 h. Rajal on 16 kontrollpunkti. Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju! Kaardil on mängija/meeskond tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi. Igas punktis on mõni küsimus või ülesanne. Kui ülesanne täidetud ja oled oma vastuses kindel, siis vajuta nuppu „Vasta” ja seejärel „Edasi”. Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. 
Riietu vastavalt ilmale ja võta kaasa hea tuju, laetud akuga mobiiltelefon. Toredat avastamist!  
 
kaart
 
Liigu ja õpi Avastusrajal 2018! Rakvere
2.8
Автор: Kerli Kõue
Добавлено: 03.04.2018
Целевая группа: Muu
Среднее время прохождения: 1 tund 33 minutit
 
Rakvere liigu ja õpi Avastusrajal 2018 raja läbimiseks kulub 1-1,5 h. Rajal on 16 kontrollpunkti. Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju! Kaardil on mängija/meeskond tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi. Igas punktis on mõni küsimus või ülesanne. Kui ülesanne täidetud ja oled oma vastuses kindel, siis vajuta nuppu „Vasta” ja seejärel „Edasi”. Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. Riietu vastavalt ilmale ja võta kaasa hea tuju. Toredat avastamist!  

Контакт
Kerli Kõue kerli.koue@keskkonnaamet.ee Tel. 56890442

 
kaart
 
Rakvere liigu ja avasta Avastusrajal 2017
4.9
Автор: Kerli Kõue
Добавлено: 06.04.2017
Целевая группа: Muu
Среднее время прохождения: 44 minutit
 
Rakvere liigu ja avasta Avastusrajal 2017 raja läbimiseks kulub 1-1,5 h.
Rajal on 16 kontrollpunkti. 
Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju!
Kaardil on mängija/meeskond tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi. Igas punktis on mõni küsimus või ülesanne. Kui ülesanne täidetud ja oled oma vastuses kindel, siis vajuta nuppu „Vasta” ja seejärel „Edasi”.
Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. 

Riietu vastavalt ilmale ja võta kaasa hea tuju. Toredat avastamist! 

Контакт
kerli.koue@keskkonnaamet.ee

 
kaart
 
Rakvere avastusrada 2016_Lääne-Viurmaa, Rakvere
3.9
Автор: Krista Kingumets
Добавлено: 01.04.2016
Целевая группа: Muu
Среднее время прохождения: 7 tundi 45 minutit
 
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet koos tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. 
Rada saab alguse Rakvere tammikust "Okaskrooni" lähedalt ning lõppeb vallimäe põhjapoolses otsas. Rajal on 15 kontrollpunkti ning rada on läbitav umbes 1- 1,5 tunniga. Kõigi vahel, kes läbivad vähemalt 10 punkti (arvesse lähevad punktid, mille vastus on õige) loositakse aprillikuu lõpus välja mõned väikesed auhinnad. Raja läbimise kiirus pole oluline.
Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju!
Kaardil on mängija/meeskond tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi. Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“.
Loodame, et raja läbinuna oled midagi uut ja põnevat oma kodumaakonna kohta teada saanud või märganud midagi sellist, mida muidu tähele ei pane.
Niisiis - pane selga ilmale vastav riietus ja võta kaasa hea tuju. Toredat avastamist!  

Контакт
Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee

 
kaart
 
Palmse mõisapargi loodusrada
Автор: Liisa Puusepp
Добавлено: 18.06.2015
Целевая группа: III kooliaste
Среднее время прохождения: 1 tund 1 minut
 
Rajale minnes riietu vastavalt ilmale, võta kaasa laetud ja internetiühendusega mobiiltelefon.
 
kaart
 
Palmse mõisapargi loodusrada
Автор: Ad min
Добавлено: 27.02.2015
Целевая группа: III kooliaste
 
Rajale minnes riietu vastavalt ilmale, võta kaasa laetud ja internetiühendusega mobiiltelefon.
 
kaart
 

На этой странице тропы образовательных центров окружающей среды. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.