Локации
Keskkonnaamet Saaremaa
Keskkonnaameti Kuressaare kontor (Tallinna mnt 22, Kuressaare)
Liigu ja õpi Avastusrajal 2019! TERVISEPARK
3.8
Автор: Maris Sepp
Добавлено: 05.04.2019
Целевая группа: Muu
Среднее время прохождения: 43 minutit
 
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet Sind tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. Kuressaare linna Avastusrada saab alguse Tervisepargist. Rajal on 15 kontrollpunkti ning rada on läbitav umbes tunniga. Raja läbimine on jõukohane igaühele ning mingit erivarustust ei nõua. Küll aga tasub teid ületades olla tähelepanelik ning teha seda ainult selleks ettenähtud kohtadel. Kuna mängimine ei ole aja peale, siis kiirustamine midagi juurde ei anna, parem jaluta rahulikult ja naudi! 
Kaasas peab olema vähemalt üks kaasaegne ja mobiilse internetiga varustatud nutiseade iga rühma (3-5 inimest) kohta. Veendu, et seadme aku on laetud! Kaardil on mängija tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. Põhjaliku kasutusjuhendid leiad avalahe allservast.

Контакт
Mari Kala, mari.kala@keskkonnaamet.ee, 7990914

 
kaart
 

На этой странице тропы образовательных центров окружающей среды. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.