Локации
Keskkonnaamet Järvamaa
Keskkonnaameti Türi kontor (F.J. Wiedemanni 13, 72213 Türi)
PAIDE Liigu ja õpi Avastusrajal!
5
Автор: Piret Eensoo
Добавлено: 01.04.2019
Целевая группа: Muu
Среднее время прохождения: 1 tund
 
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet Sind tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. Paide linna avastusrada saab alguse Paide Avatud Noortekeskuse juurest ning lõpeb mitte kaugel alguspunktist. Rajal on 15 kontrollpunkti ning rada on jalutades läbitav umbes tunniga. Raja läbimine on jõukohane igaühele ning mingit erivarustust ei nõua. NB! Ole teed ületades tähelepanelik ning tee seda ainult selleks ettenähtud kohtadel! Mängimine ei ole aja peale, jaluta rahulikult ja naudi! 
Kaasas peab olema vähemalt üks kaasaegne ja mobiilse internetiga varustatud nutiseade iga rühma (1-5 inimest) kohta. Veendu, et seadme aku on laetud! Kaardil on mänguseltskond tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus see pooleli jäi. Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. Põhjaliku kasutusjuhendi leiad avastusrada.ee avalehe allservast.

Контакт
piret.eensoo@keskkonnaamet.ee

 
kaart
 
Liigu ja õpi Türi Avastusrajal 2018
5
Автор: Piret Eensoo
Добавлено: 06.04.2018
Целевая группа: Muu
Среднее время прохождения: 51 minutit
 
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet  tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. 
Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi hoolikalt liikluseeskirju!
Türi südamekuu-rada saab alguse ühisgümnaasiumi lähedalt Kalevi ja Tolli tänava nurgalt. Rajal on 15 ülesandepunkti, selle saab läbida umbes ühe tunniga. Raja läbimise kiirus pole oluline, liiga kiirel liikumisel ei jõua GPS sammu pidada :)
Registreerumisel saadud link on mõistlik avada alles raja alguspunkti lähedal. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi. Kui mingil põhjusel (aeg sai otsa, mõni erakordne sündmus vms) on vaja mäng lõpetada enne kõikidele küsimustele vastamist või rajapunktide läbimist, siis saad mängu lõpetada, vajutades ekraani ülaservas paiknevat nuppu "Lõpeta mäng". 
Kui mängu alguses positsioneerimine ei õnnestu, vali teine veebilehitseja (Firefox Mozilla töötab kõige paremini).

Loodame, et raja läbinuna oled rõõmsam ja reipam kui alustades ning ehk märganud ka midagi sellist, mida muidu tähele ei pane.
Niisiis - pane selga ilmale vastav riietus ja võta kaasa hea tuju. Liikumislusti südamekuuks!

Контакт
piret.eensoo@keskkonnaamet.ee

 
kaart
 
Liigu ja õpi Paide Avastusrajal 2018
5
Автор: Piret Eensoo
Добавлено: 06.04.2018
Целевая группа: Muu
Среднее время прохождения: 34 minutit
 
Paide südamekuu-rada saab alguse tehisjärve äärest parkla lähedalt. NB! Rada võib olla veidi märg. Rajal on 15 ülesandepunkti, selle jõuab läbida vähem kui tunniga. Raja läbimise kiirus pole oluline, liiga kiirel liikumisel ei jõua GPS sammu pidada :)
Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju!
Registreerumisel saadud link on mõistlik avada alles raja alguspunkti lähedal. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus see pooleli jäi. Kui mingil põhjusel (aeg sai otsa, mõni erakordne sündmus vms) on vaja mäng lõpetada enne kõikidele küsimustele vastamist või rajapunktide läbimist, siis saad mängu lõpetada, vajutades ekraani ülaservas paiknevat nuppu "Lõpeta mäng".
Kui mängu alguses positsioneerimine ei õnnestu, vali teine veebilehitseja (Firefox Mozilla töötab kõige paremini).
Loodame, et raja läbinuna oled tervem ja rõõmsam kui varem ning võib-olla märkad midagi sellist, mida muidu tähele ei pane.
Niisiis - pane selga ilmale vastav riietus ja võta kaasa hea tuju. Liikumislusti südamekuuks!

Контакт
piret.eensoo@keskkonnaamet.ee

 
kaart
 

На этой странице тропы образовательных центров окружающей среды. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.