TLÜ ÖST
ÖST loengukursuse raames loodud rajad.
Harku järve ökosüsteemiteenuste avastusrada
Autor: ÖST 3
Lisatud: 14.12.2022
Viimati muudetud: 15.12.2022
Kohderyhmä: Muu
 
Talvel ja kevadel võib olla osa rajast läbipääsmatu, kuid proovimise korral kindlasti panna jalga vettpidavad kõrge säärega jalanõud. 

Ota yhteyttä
mariasp@tlu.ee keldergregor@gmail.com

 
kaart
 
ÖST 1 Avastusrada
5
Autor: Öst 1
Lisatud: 16.12.2021
Kohderyhmä: Gümnaasium
 
Tere tulemast avastusrajale Merivälja piirkonda. Sellel avastusrajal tutvud mõningate Stroomis ja Meriväljal leiduvate ökosüsteemiteenustega, millest sõltuvad mitmed inimeste jaoks olulised igapäeva aspektid. Nägemaks, mis Sind igas järgnevas punktis ootab, pead sinna jalutama ning alles siis saad tutvuda seal antava infoga ja vastata küsimustele. Kui ülesanne täidetud, siis vajuta nuppu „Vasta” ja seejärel „Edasi“. Head mängimist!
Kaasa võtta laetud töötav mobiiltelefon. Ca. 1,5h kestus
 
kaart
 
Kakumäe avastusrada
Autor: ÖST 3
Lisatud: 09.12.2020
Viimati muudetud: 11.12.2020
Kohderyhmä: Gümnaasium
 
Vajalik ilmastikule ning maastikule vastav riietus, telefon, millega pilti teha  ja võimalusel prügikott.. Vajadusel ka akupank. Edu!
 
kaart
 
Pae pargi avastusrada
Autor: ÖST 5
Lisatud: 12.05.2019
Kohderyhmä: Muu
 
Töötav ja laetud nutitelefon.
 
kaart
 

Tällä sivulla on Discovery Trail ympäristökasvatukseen. Klikkaa kartalla olevia merkkejä valitaksesi polun tai valitse sopiva alue ja koulu valikosta.

Minimivaatimukset: käyttöjärjestelmä iOS (versio 8), Android 4.4 tai Windows Phone 8.1. Tarvitset myös vähintään 3G-nettiyhteyden ja puhelimen, jossa toimii GPS.