Karula rahvuspargi külastuskeskus
Karula rahvuspargi külastuskeskuses ning ümbruskonna õpperadadel viiakse läbi keskkonnahariduse spetsialisti või loodusgiidide juhtimisel läbi tasuta ja tasulisi õuesõppe programme. Vajalik on eelnev registreerimine.
Liigu ja õpi Karula rahvuspargi Ähijärve avastusrajal
2
Autor: Helen Kivisild
Lisatud: 07.04.2017
Target group: Muu
Average time: 1 tund 12 minutit
 
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. Karula rahvuspargi Ähijärve teeraja avastusrada saab alguse rahvuspargi keskuse eest. Rajal on 18 kontrollpunkti ning rada on läbitav umbes 1,5 tunniga. Raja läbimine on jõukohane igaühele ning mingit erivarustust ei nõua. Kui telefon ei levi, jälgi Ähijärve teeraja valge-punane - valge matkaraja märgistust.  Kuna mängimine ei ole aja peale, siis kiirustamine midagi juurde ei anna, parem jaluta rahulikult ja naudi! 
Kaasas peab olema vähemalt üks kaasaegne ja mobiilse internetiga varustatud nutiseade iga rühma (3-5 inimest) kohta. Veendu, et seadme aku on laetud! 
Mängule registreerimiseks tuleb klõpsata nupul "Mängima". Seejärel tuleb sisestada mängijate või rühmade nimed (juhul, kui mängitakse rühmades või paarides) ning e-posti aadress, kuhu saadetakse individuaalsed kutsed alustamiseks. Uue mängija lisamiseks tuleb klõpsata lingil "Lisa+". Mängijate arvul piiranguid ei ole. Alles siis, kui kõik mängijad sisestatud klikka nupul "Registreeru mängu". 
Kaardil on mängija tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. Põhjaliku kasutusjuhendid leiad avalahe allservast.
Kontakt
Helen Kivislid e-post:  helen.kivisild@keskkonnaamet.ee, tel 5251552
 
kaart
 

In this page are Discovery Trail for environmental education. Click on the markers on the map to choose the trail or select suitable region and school from the menu.

front_info_text