Locations
Keskkonnaamet Otepää looduskeskus
Otepää looduskeskus tegutseb endises Otepää metskonna majas Pühajärve lähistel. 2013. aasta septebris valmis keskuses püsinäitus Otepää kõrgustiku maastikest ja looduspargist. Otepää looduspargi sümboli - väike-konnakotka - juhatusel saab külastaja aimu Otepää pinnavormidest, maastike muutumise ajaloost, kaitseala elustikust, suulisest pärandist ja looduskaitsest.
Murrumetsa
Sihtgrupp: Muu
 
Vaja laetud akuga nutiseadet
 
kaart
 
Liigu ja õpi Avastusrajal 2018! VALGA
4.1
Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 56 minutit
 
Keskkonnaamet koos Tervise Arengu Instituudiga tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. Valga rada saab alguse Kesk tänava alleelt Stefan Batory mälestusmärgi juurest. Rajal on 15 punkti ning see on läbitav umbes 1,5 tunniga. Kiirus pole oluline, pigem ole tähelepanelik ning kindlasti järgi liikluseeskirju!
Kaardil on mängija tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, tuleb uuesti avada Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi. Mängu lõppedes vajuta „Lõpeta mäng“.
Loodame, et raja läbinuna oled märganud oma kodukohas midagi uut.
Niisiis, pane selga ilmale vastav riietus ning võta kaasa internetiühendusega nutiseade ja hea tuju. Toredat avastamist!

Kontakt
margit.turb@keskkonnaamet.ee, tel 5186747

 
kaart
 

Siin lehel on keskkonnahariduskeskuste Avastusrajad. Raja valimiseks vajuta kaardil olevatel markeritel või vali menüüs sobiv piirkond ja kool.

Miinimum nõuded: operatsiooni süsteem iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Vajalik on vähemalt 3G interneti ühendus ja töötav GPS moodul.