Locations
Keskkonnaamet Järvamaa
Keskkonnaameti Türi kontor (F.J. Wiedemanni 13, 72213 Türi)
PAIDE Liigu ja õpi Avastusrajal!
5
Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 1 tund 10 minutit
 
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet Sind tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. Paide linna avastusrada saab alguse Paide Avatud Noortekeskuse juurest ning lõpeb mitte kaugel alguspunktist. Rajal on 15 kontrollpunkti ning rada on jalutades läbitav umbes tunniga. Raja läbimine on jõukohane igaühele ning mingit erivarustust ei nõua. NB! Ole teed ületades tähelepanelik ning tee seda ainult selleks ettenähtud kohtadel! Mängimine ei ole aja peale, jaluta rahulikult ja naudi! 
Kaasas peab olema vähemalt üks kaasaegne ja mobiilse internetiga varustatud nutiseade iga rühma (1-5 inimest) kohta. Veendu, et seadme aku on laetud! Kaardil on mänguseltskond tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus see pooleli jäi. Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. Põhjaliku kasutusjuhendi leiad avastusrada.ee avalehe allservast.

Kontakt
piret.eensoo@keskkonnaamet.ee

 
kaart
 

Siin lehel on keskkonnahariduskeskuste Avastusrajad. Raja valimiseks vajuta kaardil olevatel markeritel või vali menüüs sobiv piirkond ja kool.

Miinimum nõuded: operatsiooni süsteem iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Vajalik on vähemalt 3G interneti ühendus ja töötav GPS moodul.