Avastusrada - Keskkonnaamet Lahemaa rahvuspargi keskus - Rakvere avastusrada 2016_Lääne-Viurmaa, Rakvere - Sisesta mängijad

Rakvere avastusrada 2016_Lääne-Viurmaa, Rakvere

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 7 tundi 45 minutit
Raja autor: Krista Kingumets
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet koos tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. Rada saab alguse Rakvere tammikust "Okaskrooni" lähedalt ning lõppeb vallimäe põhjapoolses otsas. Rajal on 15 kontrollpunkti ning rada on läbitav umbes 1- 1,5 tunniga. Kõigi vahel, kes läbivad vähemalt 10 punkti (arvesse lähevad punktid, mille vastus on õige) loositakse aprillikuu lõpus välja mõned väikesed auhinnad. Raja läbimise kiirus pole oluline. Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju! Kaardil on mängija/meeskond tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi. Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. Loodame, et raja läbinuna oled midagi uut ja põnevat oma kodumaakonna kohta teada saanud või märganud midagi sellist, mida muidu tähele ei pane. Niisiis - pane selga ilmale vastav riietus ja võta kaasa hea tuju. Toredat avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu