Avastusrada - Keskkonnaamet Viljandimaa - "Liigu ja püsi terve!" 2020 - Sisesta mängijad

"Liigu ja püsi terve!" 2020

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 2 tundi 29 minutit
Raja autor: Krista Kingumets
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet Sind avastama Viljandi linna ning Viljandi linna ajaloo ja looduse kohta teadmisi ammutama. Viljandi linna avastusrada saab alguse Lastepargist ja ka lõppeb siin. Rajal on 15 kontrollpunkti ning rada on läbitav sõltuvalt Sinu liikumise tempost 2-3 tunniga. Raja läbimine on jõukohane igaühele ning mingit erivarustust ei ole vaja. Küll aga tasub linnaliikluses olla tähelepanelik ja ületada teed selleks ette nähtud kohtadel. Kuna mängimine ei ole aja peale, siis kiirustamine midagi juurde ei anna, parem jaluta ja naudi! Rajal liikumiseks peab Sul olema nutiseade. Sisse peab olema lülitatud mobiilne andmeside ja GPS. Veendu, et seadme aku on laetud! Kaardil on mängija tähistatud liikuva rohelise täpikesega ja rajapunktid punaste täppidena, millele klikates avanevad küsimused. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ja klõpsata lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub pooleli jäänud kohast. Mängu lõppedes vajuta kindlasti "Lõpeta mäng".

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu