Avastusrada - Keskkonnaamet Pärnumaa - Liigu ja avasta Pärnu rannaniidu looduskaitsealal 2017 - Sisesta mängijad

Liigu ja avasta Pärnu rannaniidu looduskaitsealal 2017

Sihtgrupp: III kooliaste
Keskmine läbimise aeg: 33 minutit
Raja autor: Merike Palginõmm
Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppe päeva. Avastusrada „Liigu ja avasta Pärnu rannaniidu looduskaitseala 2017“ algab Tervise Paradiisi taga oleva õpperaja vahetus läheduses. Rajal on 16 kontrollpunkti. Läbige punktid 1- 16 ja vastake küsimustele. Liikuge rahuliku tempoga, siis jõuab GPS kaarti uuendada ja mäng õnnestub. VAJALIKUD VAHENDID Kaasas peab olema vähemalt üks kaasaegne ja mobiilse internetiga varustatud nutiseade iga rühma (3-5 inimest) kohta(mobiiltelefon või tahvelarvuti, mis kasutab minimaalselt operatsioonisüsteemi iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1.) Lisaks on vajalik mobiilse interneti ühendus vähemalt 3G kiirusel ning telefonis sisse lülitatud GPS-moodul. Veenduge, et seadme aku on laetud! MÄNGU REGISTREERIMINE Mängu registreerimiseks vali rada ja klõpsa nupul "Mängima". Seejärel tuleb sisestada mängijate või rühmade nimed (juhul, kui mängitakse rühmades või paarides) ning e-posti aadress, kuhu saadetakse link mängu alustamiseks. MÄNGU ALUSTAMINE Registreerimisel saadud link on mõistlik avada alles raja alguspunkti lähedal. Mängu alustamiseks klikka nupul "Registreeru mängu". Kaardil on mängija tähistatud liikuva rohelise täpikesena ja punktid punaste täppidena. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi. Põhjalik kasutusjuhend asub Avastusraja avalahe alumises servas. Head avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu