Avastusrada - Keskkonnaamet Järvamaa - Liigu ja õpi Paide Avastusrajal 2018 - Sisesta mängijad

Liigu ja õpi Paide Avastusrajal 2018

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 34 minutit
Raja autor: Piret Eensoo
Paide südamekuu-rada saab alguse tehisjärve äärest parkla lähedalt. NB! Rada võib olla veidi märg. Rajal on 15 ülesandepunkti, selle jõuab läbida vähem kui tunniga. Raja läbimise kiirus pole oluline, liiga kiirel liikumisel ei jõua GPS sammu pidada :) Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju! Registreerumisel saadud link on mõistlik avada alles raja alguspunkti lähedal. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus see pooleli jäi. Kui mingil põhjusel (aeg sai otsa, mõni erakordne sündmus vms) on vaja mäng lõpetada enne kõikidele küsimustele vastamist või rajapunktide läbimist, siis saad mängu lõpetada, vajutades ekraani ülaservas paiknevat nuppu "Lõpeta mäng". Kui mängu alguses positsioneerimine ei õnnestu, vali teine veebilehitseja (Firefox Mozilla töötab kõige paremini). Loodame, et raja läbinuna oled tervem ja rõõmsam kui varem ning võib-olla märkad midagi sellist, mida muidu tähele ei pane. Niisiis - pane selga ilmale vastav riietus ja võta kaasa hea tuju. Liikumislusti südamekuuks!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu