Avastusrada - Keskkonnaamet Hiiumaa - Liigu ja õpi Avastusrajal 2018! KÄRDLA - Sisesta mängijad

Liigu ja õpi Avastusrajal 2018! KÄRDLA

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 1 tund 38 minutit
Raja autor: Liisi Mäeumbaed
RADA ON AVATUD ALATES 12. APRILL 2018 Selle rajaga kutsub Keskkonnaamet koos Hiiumaa vallaga tähistama südamekuud ja rahvusvahelist õuesõppepäeva. „Liigu ja õpi Avastusrajal 2018!“rada saab alguse Kärdla keskväljakult EV100 sümboli jurest. Rajal on 15 kontrollpunkti ning rada on läbitav umbes 1,5 tunniga. Kõigi vahel, kes läbivad vähemalt 10 punkti loositakse mai alguses välja mõned väikesed auhinnad. Kui mäng mingil põhjusel katkeb, siis tuleb avada uuesti Avastusraja poolt saadetud e-kiri ning klõpsata uuesti lingil. Tulemused kaotsi ei lähe ja mäng jätkub seal, kus ta pooleli jäi Mängu lõppedes vajutage „Lõpeta mäng“. Rada läbides ole tähelepanelik ning järgi liikluseeskirju. Pane selga ilmale vastav riietus ja võta kaasa hea tuju. Loodame, et rada läbides saad teada midagi uut ja põnevat ning tunned rõõmu liikumisest. Toredat avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu